Klantenservice. 033 298 09 26
Op werkdagen bereikbaar van 09:00 - 18:00
Of stuur een e-mail

Datwyler, Duplex adapterkabel, SC-ST, 50/125, OM3, 4m, turquoise

  • Artikelnummer 421234

Datwyler, Duplex adapterkabel, SC-ST, 50/125, OM3, 4m, turquoise #1

  • Datwyler, Duplex adapterkabel, SC-ST, 50/125, OM3, 4m, turquoise #1
  • Artikelnummer 421234

Productomschrijving

Patchsnoeren met duplex connectoren aan beide uiteinden worden geleverd met een enkele Duplex clip die niet is bevestigd om een verandering van de polariteit mogelijk te maken.
De polariteit van deze connectoren is gemarkeerd met de kabelmarkeringen "A" en "B"

Extra informatie

Kleur Turquoise
Merk Datwyler
Male / Female Male
Type Patchkabel Adapterkabel
Glasvezel Connector (kant A) SC/PC, ST/PC
Glasvezel Connector (kant B) SC/PC, ST/PC
Simplex/Duplex Duplex
Type Vezel Multi Mode (MM)
Kern Vezel OM3 50/125
Lengte Patchkabel (m) 4 meter
Golflengte (nm) 850 / 1300
Toepassing Data
Mantel FR/LSOH
Materiaal LSOH
Verpakking Sealbag

Beoordelingen

Schrijf uw eigen recensie

  • +25 jaar ervaring in datatechniek
  • Facturen met scherpe prijzen
  • Persoonlijk, no-nonsense en recht-door-zee
  • De beste kwaliteit met top merken
  • Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €250,-