Klantenservice. 033 298 09 26
Op werkdagen bereikbaar van 08:30 - 17:30
Of stuur een e-mail

Datwyler, Glasvezel Patchkabel, OM3, DX, SC-SC, 1m, Turkoois

  • Artikelnummer 421131

Datwyler, Duplex verbindingskabel, SC, 50/125, OM3, 1m, turquoise #1

  • Datwyler, Duplex verbindingskabel, SC, 50/125, OM3, 1m, turquoise #1
  • Artikelnummer 421131

Productomschrijving

Extra informatie

Kleur Turkoois
Merk Datwyler
Male / Female Male
Type Patchkabel Verbindingskabel
Glasvezel Connector (kant A) SC/PC
Glasvezel Connector (kant B) SC/PC
Simplex/Duplex Duplex
Type Vezel Multi Mode (MM)
Kern Vezel OM3 50/125
Lengte Patchkabel (m) 1 meter
Golflengte (nm) 850 / 1300
Toepassing Data
Mantel FR/LSOH
Materiaal LSOH
Verpakking Sealbag

Beoordelingen

Schrijf uw eigen recensie

  • +25 jaar ervaring in datatechniek
  • Facturen met scherpe prijzen
  • Persoonlijk, no-nonsense en recht-door-zee
  • De beste kwaliteit met top merken
  • Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €250,-