Actieve componenten

Producten 1 tot 12 van 44

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina
  1. DIN-rail Netvoeding, 24V, 0.63A, 15.2W, behuizing kunststof
    DIN-rail Netvoeding, 24V, 0.63A, 15.2W, behuizing kunststof
    Art.nr: 05067124V15.2W
    Vanaf
    Bruto €  28,26
    Uw prijs €  28,26
  2. DIN-rail Netvoeding, 24V, 1.5A, 30W, behuizing kunststof
    DIN-rail Netvoeding, 24V, 1.5A, 30W, behuizing kunststof
    Art.nr: 05067124V30W
    Vanaf
    Bruto €  30,58
    Uw prijs €  30,58
  3. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 550m, 850nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 550m, 850nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    Art.nr: 1514007
    Vanaf
    Bruto €  69,93
    Uw prijs €  69,93
  4. SFP Transceiver, 100BASE-FX SFP MMF 1310NM 2KM, 155Mbps, oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, 100BASE-FX SFP MMF 1310NM 2KM, 155Mbps, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514020
    Vanaf
    Bruto €  99,63
    Uw prijs €  99,63
  5. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 500m 850nm, HP-J4858C Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 500m 850nm, HP-J4858C Compatible
    Art.nr: 1514074
    Vanaf
    Bruto €  69,93
    Uw prijs €  69,93
  6. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s SM 10km, 1310nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s SM 10km, 1310nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    Art.nr: 1514009
    Vanaf
    Bruto €  72,63
    Uw prijs €  72,63
  7. SFP Transceiver, AGM732F,1.25Gbit/s SM 10km 1310nm, oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, AGM732F,1.25Gbit/s SM 10km 1310nm, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514031
    Vanaf
    Bruto €  72,63
    Uw prijs €  72,63
  8. SFP Transceiver, AGM731F, 1.25 Gbit/s MM 550m 850nm, oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, AGM731F, 1.25 Gbit/s MM 550m 850nm, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514030
    Vanaf
    Bruto €  69,93
    Uw prijs €  69,93
    Beperkt op voorraad
  9. SFP Transceiver, AGM733, 1.25Gbit/s Single-mode 70km 1550nm, oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, AGM733, 1.25Gbit/s Single-mode 70km 1550nm, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514032
    Vanaf
    Bruto €  207,63
    Uw prijs €  207,63
    Beperkt op voorraad
  10. SFP Transceiver, AGM734, 1000Base-T (100m/CAT5/RJ45), oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, AGM734, 1000Base-T (100m/CAT5/RJ45), oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514033
    Vanaf
    Bruto €  99,63
    Uw prijs €  99,63
    Beperkt op voorraad
  11. SFP+ Transceiver, AXM761, 10.3Gbit/s MM 850nm, oa Netgear Compatible
    SFP+ Transceiver, AXM761, 10.3Gbit/s MM 850nm, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514039
    Vanaf
    Bruto €  99,63
    Uw prijs €  99,63
  12. SFP+ Transceiver, AXM762, 10.3Gbit/s SM 1310nm, oa Netgear Compatible
    SFP+ Transceiver, AXM762, 10.3Gbit/s SM 1310nm, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514040
    Vanaf
    Bruto €  145,80
    Uw prijs €  145,80
    Beperkt op voorraad

Producten 1 tot 12 van 44

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina