ICT-Netwerk

Producten 1 tot 12 van 240

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina
  1. Stopcontact Adapter Schuko naar IEC C13 (female), recht, 10A, 250v max, WIT
    Stopcontact Adapter Schuko naar IEC C13 (female), recht, 10A, 250v max, WIT
    Art.nr: 40519002
    Vanaf
    Bruto €  7,95
    Uw prijs €  7,95
  2. Frankische, Power Meter DATALIGHT
    Frankische, Power Meter DATALIGHT
    Art.nr: 25760001
    Vanaf
    Bruto €  1.014,00
    Uw prijs €  1.014,00
  3. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 550m, 850nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 550m, 850nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    Art.nr: 1514007
    Vanaf
    Bruto €  69,93
    Uw prijs €  69,93
  4. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s SM 10km, 1310nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s SM 10km, 1310nm, DDM functie, oa Cisco Compatible
    Art.nr: 1514009
    Vanaf
    Bruto €  72,63
    Uw prijs €  72,63
  5. SFP Transceiver, 100BASE-FX SFP MMF 1310NM 2KM, 155Mbps, oa Netgear Compatible
    SFP Transceiver, 100BASE-FX SFP MMF 1310NM 2KM, 155Mbps, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514020
    Vanaf
    Bruto €  99,63
    Uw prijs €  99,63
  6. SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 500m 850nm, HP-J4858C Compatible
    SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 500m 850nm, HP-J4858C Compatible
    Art.nr: 1514074
    Vanaf
    Bruto €  69,93
    Uw prijs €  69,93
  7. Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, wit, type A/type A, install.diepte 32mm
    Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, wit, type A/type A, install.diepte 32mm
    Art.nr: 05062063
    Vanaf
    Bruto €  4,16
    Uw prijs €  4,16
  8. Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, zwart, type A/type A, install.diepte 32mm
    Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, zwart, type A/type A, install.diepte 32mm
    Art.nr: 05062069
    Vanaf
    Bruto €  4,54
    Uw prijs €  4,54
  9. Redlink, USB3.0 Snap-In adapter, zwart, type A/type A, install.diepte 32mm
    Redlink, USB3.0 Snap-In adapter, zwart, type A/type A, install.diepte 32mm
    Art.nr: 05068006
    Vanaf
    Bruto €  6,98
    Uw prijs €  6,98
  10. Redlink, HDMI Snap-In Keystone adapter, wit, type A-type A tbv Paneel
    Redlink, HDMI Snap-In Keystone adapter, wit, type A-type A tbv Paneel
    Art.nr: 05062056
    Vanaf
    Bruto €  8,29
    Uw prijs €  8,29
  11. Redlink, HDMI Snap-In Keystone adapter, zwart, type A- type A, tbv Paneel
    Redlink, HDMI Snap-In Keystone adapter, zwart, type A- type A, tbv Paneel
    Art.nr: 05062064
    Vanaf
    Bruto €  8,29
    Uw prijs €  8,29
  12. Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, zwart, type A/type B, install.diepte 32mm
    Redlink, USB2.0, Snap-In adapter, zwart, type A/type B, install.diepte 32mm
    Art.nr: 05062076
    Vanaf
    Bruto €  4,29
    Uw prijs €  4,29

Producten 1 tot 12 van 240

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina