Redlink, Glasvezel Patchkabel, OM4, DX, SC-ST, 0.5m, Lila

Art.nr:
05064208
Beperkt op voorraad
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid Aantal
1 PCE
Bruto €  16,53
Uw prijs €  16,53

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
•SC / ST Connector •Connector met keramische ferrule •Multimode •Duplex •Halogeen vrij •50/125µm fiber •OM 4 •Kabel diameter 3 mm •Kabel kleur paars •Per stuk verpakt met test rapport
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink
APC-uitvoeringNee
Type vezelMultimode 50/125
CategorieOM4
Aantal vezels2
KnikbeschermingstuleGeklemd
MantelkleurViolet
Connectortype uiteinde 2ST
Connectortype uiteinde 1SC
Lengte0.5m
KabeltypeDuplex