Klantenservice. 033 298 09 26
Op werkdagen bereikbaar van 08:30 - 17:30
Of stuur een e-mail

Redlink, Glasvezel Pigtail OS2, FC, 9/125, 2m, Geel

  • Artikelnummer 05064714

Redlink, Pigtail OS2, FC/PC, 9/125, 2m #1

  • Redlink, Pigtail OS2, FC/PC, 9/125, 2m #1
  • Redlink, Pigtail OS2, FC/PC, 9/125, 2m #1
  • Redlink, Pigtail OS2, FC/PC, 9/125, 2m #2
  • Redlink, Pigtail OS2, FC/PC, 9/125, 2m #2
  • Artikelnummer 05064714

Productomschrijving

Extra informatie

Kleur Geel
Merk Redlink
Male / Female Male
Type Patchkabel Pigtail
Glasvezel Connector (kant A) FC/PC
Simplex/Duplex Simplex
Type Vezel Single Mode (SM)
Kern Vezel OS2 9/125
Lengte Patchkabel (m) 2 meter
Golflengte (nm) 1310 / 1550
Toepassing Data
Mantel FR/LSOH
Materiaal LSOH
Verpakking Sealbag

Beoordelingen

Schrijf uw eigen recensie

  • +25 jaar ervaring in datatechniek
  • Facturen met scherpe prijzen
  • Persoonlijk, no-nonsense en recht-door-zee
  • De beste kwaliteit met top merken
  • Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €250,-