SFP Transceiver, 1.25Gbit/s MM 550m, 850nm, DDM functie, oa Cisco Compatible

Art.nr:
1514007
Op voorraad
Product eigenschappen: 1.25Gbps Hot-pluggable SFP module DDM-functie, Digital Diagnostic Monitoring
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid Aantal
1 PCE
Bruto €  69,93
Uw prijs €  69,93

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
Artikel Eigenschappen Vezeltype Multi-mode Fiber Count Duplex Connectortype LC TX Power -9.5dBm RX-gevoeligheid -17dBm Budget -7.5dB Golflengte 850 nm OEM compatibel met Cisco GLC-SX-MM Gewicht 0,018 kg
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink