SFP Transceiver, 1.25Gbit/s Single-mode 70km 1550nm, HP-J4860C Compatible

Art.nr:
1514076
Beperkt op voorraad
HP-J4860C Compatible
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid
1 PCE
Bruto €  207,63
Uw prijs €  207,63

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
Article Properties Fiber Type Single-mode 9µm Fiber Count Duplex Connector Type LC TX Power -0dBm RX Sensitivity -24dBm Budget 24dB Wavelength 1550nm OEM Compatible with HP J4860C / X121 Weight 0.018 kg
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink