SFP Transceiver, 1.25Gbit/s SM 10km, 1310nm, DDM functie, oa Cisco Compatible

Art.nr:
1514009
Op voorraad
Product eigenschappen: 1.25Gbps Hot-pluggable SFP module DDM-functie, Digital Diagnostic Monitoring
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid Aantal
1 PCE
Bruto €  72,63
Uw prijs €  72,63

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
Artikel eigenschappen Vezeltype Single-mode 9µm Fiber Count Duplex Connectortype LC TX Power -9.5dBm RX-gevoeligheid -20dBm Budget 10.5dB Golflengte 1310nm OEM Compatibel met Cisco GLC-LH-SM Gewicht 0,018 kg
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink