Meetapparatuur

Producten 1 tot 12 van 153

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina
  1. TREND, FiberMASTER MM/SM powermeter inclusief MM en SM lichtbron
    TREND, FiberMASTER MM/SM powermeter inclusief MM en SM lichtbron
    Art.nr: 33-931
    Vanaf
    Bruto €  3.193,96
    Uw prijs €  3.193,96
  2. TREND, FiberMASTER MM/SM powermeter inclusief MM lichtbron
    TREND, FiberMASTER MM/SM powermeter inclusief MM lichtbron
    Art.nr: 33-928
    Vanaf
    Bruto €  1.268,19
    Uw prijs €  1.268,19
  3. FO Lichtbron, single mode, 1310/1550nm, tbv powermeter artnr.1305104.A
    FO Lichtbron, single mode, 1310/1550nm, tbv powermeter artnr.1305104.A
    Art.nr: 1305104.B
    Vanaf
    Bruto €  372,30
    Uw prijs €  372,30
  4. FO Lichtbron, multi mode, 850/1300nm, tbv powermeter artnr.1305104.A
    FO Lichtbron, multi mode, 850/1300nm, tbv powermeter artnr.1305104.A
    Art.nr: 1305104.C
    Vanaf
    Bruto €  1.125,58
    Uw prijs €  1.125,58
  5. FO Powermeter 850/1300/1310/1550nm, zie lichtbron artnr. 1305104.B en/of 1305104.C
    FO Powermeter 850/1300/1310/1550nm, zie lichtbron artnr. 1305104.B en/of 1305104.C
    Art.nr: 1305104.A
    Vanaf
    Bruto €  508,90
    Uw prijs €  508,90
  6. RJ11 naar 2 Alligator Clips cable assembly, Lengte 50cm.
    RJ11 naar 2 Alligator Clips cable assembly, Lengte 50cm.
    Art.nr: 0113066
    Vanaf
    Bruto €  17,40
    Uw prijs €  17,40
  7. TREND, Kabeltracer en toongenerator met opbergzakje
    TREND, Kabeltracer en toongenerator met opbergzakje
    Art.nr: 33-864
    Vanaf
    Bruto €  214,18
    Uw prijs €  214,18
  8. TREND, Kabeltracer, Amplifier probe
    TREND, Kabeltracer, Amplifier probe
    Art.nr: 62-164
    Vanaf
    Bruto €  134,33
    Uw prijs €  134,33
  9. TREND, Toongenerator, te gebruiken in combinatie met kabeltracer
    TREND, Toongenerator, te gebruiken in combinatie met kabeltracer
    Art.nr: 62-160
    Vanaf
    Bruto €  104,27
    Uw prijs €  104,27
  10. TREND, Lichtpen voor visuele breuk detectie (Rood Licht)
    TREND, Lichtpen voor visuele breuk detectie (Rood Licht)
    Art.nr: VFF5
    Vanaf
    Bruto €  424,61
    Uw prijs €  424,61
  11. TREND, LanXPLORER, NaviTEK II en SignalTEK II, Remotes set Nr2 tot en met 12
    TREND, LanXPLORER, NaviTEK II en SignalTEK II, Remotes set Nr2 tot en met 12
    Art.nr: 150050
    Vanaf
    Bruto €  612,49
    Uw prijs €  612,49
  12. TREND, GbE FO Kit SX 1000BASE-SX FO Kit, 850nm multi mode
    TREND, GbE FO Kit SX 1000BASE-SX FO Kit, 850nm multi mode
    Art.nr: MGKSX1
    Vanaf
    Bruto €  300,01
    Uw prijs €  300,01

Producten 1 tot 12 van 153

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina