PATCHBOX

Producten 1 tot 12 van 95

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina
  1. PATCHBOX Plus+, cassette, LC-LC, OS2 Geel, 1.7m+1m, LR
    PATCHBOX Plus+, cassette, LC-LC, OS2 Geel, 1.7m+1m, LR
    Art.nr: C60SMAOS21131Y
    Vanaf
    Bruto €  35,55
    Uw prijs €  35,55
  2. PATCHBOX Plus+, cassette, Cat6/E, UTP Zwart, 1.7m+1m, LR
    PATCHBOX Plus+, cassette, Cat6/E, UTP Zwart, 1.7m+1m, LR
    Art.nr: C60UTPXC6XX31K
    Vanaf
    Bruto €  32,11
    Uw prijs €  32,11
  3. PATCHBOX Plus+ Frame, incl.24 cassettes, LC-LC, OS2 Geel, 1.7m
    PATCHBOX Plus+ Frame, incl.24 cassettes, LC-LC, OS2 Geel, 1.7m
    Art.nr: P60SMAOS21124Y
    Vanaf
    Bruto €  653,13
    Uw prijs €  653,13
  4. PATCHBOX Plus+ Frame, incl. 24 cassettes, Cat6/E, STP Grijs, 1.7m
    PATCHBOX Plus+ Frame, incl. 24 cassettes, Cat6/E, STP Grijs, 1.7m
    Art.nr: P60STPXC6X24GY
    Vanaf
    Bruto €  568,87
    Uw prijs €  568,87
  5. PATCHBOX Plus+ Frame, incl. 24 cassettes, Cat6/E, UTP Zwart, 1.7m
    PATCHBOX Plus+ Frame, incl. 24 cassettes, Cat6/E, UTP Zwart, 1.7m
    Art.nr: P60UTPXC6XX24K
    Vanaf
    Bruto €  568,87
    Uw prijs €  568,87
  6. PATCHBOX Plus+ Frame, leeg, RAL9005, incl. 6x Patchcatch rangeeroog
    PATCHBOX Plus+ Frame, leeg, RAL9005, incl. 6x Patchcatch rangeeroog
    Art.nr: PBXFRAME
    Vanaf
    Bruto €  117,78
    Uw prijs €  117,78
  7. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Grijs, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Grijs, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XX1GY
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67
  8. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Blauw, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Blauw, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XXX1B
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67
  9. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Groen, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Groen, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XXX1G
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67
  10. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Zwart, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Zwart, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XXX1K
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67
  11. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Rood, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Rood, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XXX1R
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67
  12. PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Violet, 0.8m
    PATCHBOX 365 Cassette, Cat6/E, STP Violet, 0.8m
    Art.nr: C36STPXC6XXX1V
    Vanaf
    Bruto €  28,67
    Uw prijs €  28,67

Producten 1 tot 12 van 95

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina

PATCHBOX werd opgericht met een sterke toewijding aan de optimalisatie van IT-netwerkrekken en IT-workflows. De revolutionaire producten vereenvoudigen het beheer van netwerkkabels radicaal en veroveren de IT-sector. Opgericht in 2015 met het hoofdkantoor in Wenen en met Redlink als distributiepartner in Nederland, willen we de waarde die PATCHBOX voor klanten kan toevoegen maximaliseren. Het is de unieke kwaliteit, innovatie en betrouwbaarheid die PATCHBOX biedt, wat zorgt voor een uitstekende samenwerking!