Actieve componenten

Producten 37 tot 47 van 47

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina
  1. Fiber Attenuator M/F, LC/PC Single-mode, 7dB
    Fiber Attenuator M/F, LC/PC Single-mode, 7dB
    Art.nr: 1514001-LCSM7
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  2. Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 10dB
    Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 10dB
    Art.nr: 1514002-SCSM10
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  3. Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 15dB
    Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 15dB
    Art.nr: 1514002-SCSM15
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  4. Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 3dB
    Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 3dB
    Art.nr: 1514002-SCSM3
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  5. Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 5dB
    Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 5dB
    Art.nr: 1514002-SCSM5
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  6. Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 7dB
    Fiber Attenuator M/F, SC/PC Single-mode, 7dB
    Art.nr: 1514002-SCSM7
    Vanaf
    Bruto €  34,75
    Uw prijs €  34,75
  7. SFP+ Transceiver, AXM765, 10G BASE-T, RJ45, oa Netgear Compatible
    SFP+ Transceiver, AXM765, 10G BASE-T, RJ45, oa Netgear Compatible
    Art.nr: 1514038
    Vanaf
    Bruto €  297,00
    Uw prijs €  297,00
  8. Media Converter, Industrial 1x10/100/1000T - 1x SFP Gigabit Ethernet, excl.SFP
    Media Converter, Industrial 1x10/100/1000T - 1x SFP Gigabit Ethernet, excl.SFP
    Art.nr: 05067025
    Vanaf
    Bruto €  541,65
    Uw prijs €  541,65
  9. Phoenix Industrial Ethernet Switch, IP20, 6TX RJ45/10/100Mbit/s, 2FX SCD/100Mbit/s
    Phoenix Industrial Ethernet Switch, IP20, 6TX RJ45/10/100Mbit/s, 2FX SCD/100Mbit/s
    Art.nr: 2891314
    Vanaf
    Bruto €  678,96
    Uw prijs €  678,96
  10. Gigabit Ethernet Switch 24 poort 10/100/1000Mbps
    Gigabit Ethernet Switch 24 poort 10/100/1000Mbps
    Art.nr: 05066994
    Vanaf
    Bruto €  285,97
    Uw prijs €  285,97

Producten 37 tot 47 van 47

Tonen als Foto-tabel Lijst
Pagina