Klantenservice. 033 298 09 26
Op werkdagen bereikbaar van 09:00 - 18:00
Of stuur een e-mail

Redlink, Koppelstuk SC/APC duplex, OS2, kunststof huis groen, SM

  • Artikelnummer 1305057

Redlink, Koppelstuk SC/APC duplex, OS2, kunststof huis groen, SM #1

  • Redlink, Koppelstuk SC/APC duplex, OS2, kunststof huis groen, SM #1
  • Artikelnummer 1305057

Productomschrijving

inclusief zelftapschroef

Extra informatie

Merk Redlink
Kleur Groen
Type Component Koppelstuk
Glasvezel Connector (kant A) SC/APC
Simplex/Duplex Duplex
Type Vezel Single Mode (SM)
Kern Vezel OS2 9/125
Toepassing Glasvezel
Materiaal Kunststof
Verpakking Onverpakt

Beoordelingen

Schrijf uw eigen recensie

  • +20 jaar ervaring in datatechniek
  • Facturen met scherpe prijzen
  • Persoonlijk, no-nonsense en recht-door-zee
  • De beste kwaliteit met top merken
  • Voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €250,-