Redlink, Glasvezel Patchkabel, OM3, DX, LC-LC, 20m, Turkoois

Art.nr:
05064112
Beperkt op voorraad
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid Aantal
1 PCE
Bruto €  54,57
Uw prijs €  54,57

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
•LC / LC Connector •Connector met keramische ferrule •Multimode •Duplex •Halogeen vrij •50/125µm fiber •OM 3 •Kabel diameter 3 mm •Kabel kleur turquoise •Per stuk verpakt met test rapport
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink
APC-uitvoeringNee
Type vezelMultimode 50/125
CategorieOM3
Aantal vezels2
KnikbeschermingstuleGeklemd
MantelkleurTurkoois
Connectortype uiteinde 2LC
Connectortype uiteinde 1LC
Lengte20m
KabeltypeDuplex