Redlink, Glasvezel Patchkabel, OS2, DX, SC-SC, 2m, Geel

Art.nr:
05064805
Op voorraad
Log in om uw netto prijs te zien. Of vraag een account aan
Gegroepeerde productitems
Eenheid Aantal
1 PCE
Bruto €  19,46
Uw prijs €  19,46

Let op! Afbeeldingen zijn illustratief.

Advies nodig?

Onze klantenservice staat 7 dagen per week voor je klaar.

Direct contact

+31 33 298 09 26

Onze voordelen

  • Voor 16:00 besteld is morgen bezorgd
  • Breed portfolio, altijd voorraad
  • Brede en persoonlijke support
•SC / SC Connector •Connector met keramische ferrule •Singlemode •Duplex •Halogeen vrij •9/125µm fiber •OS 2 •Kabel diameter 3 mm •Kabel kleur geel •Per stuk verpakt met test rapport
Productspecificaties

Skwirrel

MerkRedlink
Type vezelSinglemode
APC-uitvoeringNee
CategorieOS2
Aantal vezels2
KabeltypeDuplex
Lengte2m
Connectortype uiteinde 1SC
Connectortype uiteinde 2SC
MantelkleurGeel
KnikbeschermingstuleGeklemd